Замовлення та оплата

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ - 1 000 гривень

Інтернет-магазин xhorse.kiev.ua пропонує продукцію виключно для майстрів професіоналів. Для роботи на більшості обладнання необхідні спеціальні знання та навички та/або додаткові пристрої. Ключі та чіпи поставляються «чистими» і вимагають додаткового програмування. Програматори та станки з ЧПУ необхідно самостійно активувати, оновити та провести певні налагоджувальні процедури.

Після оформлення заявки на сайті і вибору способу оплати, один з менеджерів нашого інтернет-магазину зв'яжеться з вами по телефону для підтвердження замовлення, перевірить наявність товару на складі, а також підтвердить з Вами умови доставки і оплати. Перед відправкою весь товар перевіряється нашими фахівцями на працездатність.

Способи оплати:

1. Готівкова.

Доступна тільки за умови самовивозу товару з офісу в Києві.

2. Оплата замовлення банківською картою Visa і MasterCard через термінал в офісі.

Доступна тільки за умови самовивозу товару з офісу в Києві.

3. Оплата картами Visa і MasterCard через платіжну систему WAYFORPAY.

Оплата здійснюється картами Visa і MasterCard будь-якого банку на сторінці сайту. Комісія за платіж додається автоматично.

4. Післяплата.

Оплата товару післяплатою можлива при доставці компанією перевізником "Нова Пошта".

Клієнт оплачує товар безпосередньо при отриманні товару на складі "Нової Пошти".

Звертаємо Вашу увагу, на те, що комісію на платіж сплачує покупець.

5. Оплата за безготівковим розрахунком (ФОП 2 групи без ПДВ).

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії або ФОП.

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.