Повернення товару

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Інтернет-магазин xhorse.kiev.ua пропонує продукцію виключно для майстрів професіоналів. Для роботи на більшості обладнання необхідні спеціальні знання та навички та/або додаткові пристрої. Ключі та чіпи поставляються «чистими» і вимагають додаткового програмування. Програматори та станки з ЧПУ необхідно самостійно активувати, оновити та провести певні налагоджувальні процедури.

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умов:

  •  товар не був у експлуатації;
  •  збережені всі пломби та ярлики;
  •  цілісність комплекту та упаковки не порушена;
  •  збережений гарантійний талон і документ, який підтверджує оплату.

Майте на увазі, що  придбаний товар,  який був встановлений, протестований або із слідами пошкодження, вважається бувшим у використанні і не може бути обміняним чи підлягати поверненню згідно законодавства, якщо він має робочий стан але не підходить Вам по тим чи іншим параметрам. Такий товар поверненню та обміну не підлягає.

В разі повернення товару кур’єрськими чи поштовими службами, оплата здійснюється за рахунок відправника. Після відправки повернення, напишіть, будь ласка, номер ТТН на електронну адресу orders@xhorse.kiev.ua